Naše velká cesta kolem světa skončila. Byla to fantastická cesta, díky všem, kteří se k ní přidali! Ale cesta RollerCoinu tím nekončí! Nová sezóna je za dveřmi a náš tým pro vás připravil spoustu skvělých novinek!

Jste zvědaví, jaké novinky má RollerTeam v plánu po celou Sezónu?

Shrnutí

 • zbrusu nový Season Pass!
 • vklady TRX a LTC
 • nové bedny Lucky RLT
 • aktualizace elektrického systému (baterie)
 • změny v programu doporučování (refferal)
 • halloweenská akce
 • aktualizace minimálních vkladů
 • vylepšení nástěnky úkolů

Zkrátka a dobře – hráči zdarma nyní obdrží odměny za KAŽDOU dokončenou úroveň! Tento Season Pass jsme také kompletně přepracovali, aby byl pro naše hráče pohodlnější! Ale pojďme se ponořit do detailů.

Nový Season Pass se bude skládat ze dvou částí:

 • Free Pass
 • Golden Pass

Free Pass

Tato část Season Passu je zcela zdarma!

 • stačí začít plnit denní úkoly
 • projděte úrovně
 • vyzvedněte si odměny za každou dokončenou úroveň!

Zlatý průkaz

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat

S Gold Passem za pouhých 99,95 RLT získáte za každou splněnou úroveň DVOJNÁSOBNÉ odměny!

 • dokončete denní úkoly
 • projděte úrovně
 • získejte DVĚ odměny místo jedné z Free i Gold Passů!

Stačí stisknout tlačítko Aktivovat průkaz a získáte Zlatý průkaz.

Pokud nechcete dokončit všechny úrovně, můžete vždy okamžitě získat VŠECHNY ODMĚNY zakoupením Complete Season Pass za pouhých 549,90 RLT.

Vklady TRX

Přišel čas, Válečníci. Vklady TRX budou k dispozici se začátkem nové sezóny. Zavedení mince TRX se ukázalo být složitější a trvalo o něco déle, než jsme čekali, ale čekání se vyplatilo. Na všechny fanoušky TRX bude v prvních třech dnech po vydání také čekat 35% sleva na RLT.

Co se chystá na letošní sezónu?

Náš tým pracuje na spoustě nových funkcí, které plánujeme představit v průběhu sezóny. Takže se pohodlně usaďte a vrhněme se na to!

Nové bedny Lucky RLT

Naše Lucky RLT bedny se dočkají zásadního vylepšení a nabídnou širší škálu výherních příležitostí! Plnění denních úkolů v Season Passu bude mnohem snazší, protože k němu nyní budou potřeba pouze 3 RLT.

Největší bedny budou mít také nejlepší šance na získání skvělých odměn. Odměna 25 000 RLT za pouhých 120 RLT, to stojí za to zkusit štěstí, ne?

 • výhra až 600 RLT za 3 RLT
 • výhra až 600 RLT za 5 RLT
 • výhra až 600 RLT za 12 RLT
 • výhra až 600 RLT za 30 RLT
 • výhra až 600 RLT za 70 RLT
 • výhra až 600 RLT za 120 RLT

Aktualizace elektřiny

Od chvíle, kdy byla tato funkce do hry zavedena, sbíráme všechny vaše připomínky k novému systému elektřiny. Právě teď aktivně pracujeme na jeho vylepšení, a to s vaší pomocí! Na tuto sezónu je naplánována aktualizace, jejíž aktuální návrh si můžete prohlédnout a podělit se s námi o své připomínky.

Změny v programu doporučování (affiliate)

Nový vylepšený systém doporučování je na cestě! Co bude obsahovat?

Postup při doporučování. Budete mít možnost postupovat po úrovních a zvyšovat provize svých referralů! Vaši referralové splní úkoly – vy získáte odměnu. Jak budete stoupat po žebříčku postupu, vaše odměny budou odpovídajícím způsobem růst.

Žebříček doporučených. Získejte ještě více kryptoměn od svých aktivních referralů! Žebříček se bude odvíjet od množství RLT nakoupených vašimi referraly. Čím výš budete v žebříčku, tím větší krypto odměnu získáte.

Nové uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám umožní podrobněji sledovat statistiky vašich referralů, což vám pomůže vylepšit vaši referralskou strategii.

Vylepšení nástěnky úloh

Stále vylepšujeme Nástěnku úkolů, abychom vám otevřeli ještě více možností, jak získat odměny RLT! Brzy budete moci:

 • získat X2 bodů v žebříčku Task Wall za vyplnění průzkumů Offertoro a CPX!
 • získat další odměny za splnění úkolů Offertoro a CPX v novém denním úkolu.

Halloweenská událost

Bojíte se strašidelných hladových příšerek, Válečníci? Raději ne, protože ta naše vám přinese napínavou pochoutku!

 • nakrm hladovou příšeru svými stařičkými minery.
 • získejte speciální dýňové mince
 • vyměň je za zbrusu nové horníky z akce během celé akce.

Připravte se na Trick or Treat!

Aktualizace minimálních vkladů

Pokud jste někdy provedli nějakou transakci svých krypto mincí, pravděpodobně víte, že různé blockchainové sítě mají své vlastní transakční poplatky. V poslední době dostáváme spoustu zpráv od našich hráčů, kteří omylem vložili méně, než je samotný poplatek sítě, a přišli kvůli tomu o své prostředky. Proto jsme se rozhodli přidat minimální výši vkladu pro všechny mince, abychom hráče ochránili před ztrátou jejich prostředků. Minimální výše vkladu se bude rovnat přibližně 3 RLT pro každou minci.

Vklady v LTC

Další dlouho očekávaná mince – LTC. Dostávali jsme od vás mnoho dotazů a nyní vám s radostí oznamujeme, že se ve hře brzy objeví vklady LTC! Jako vždy postupujeme krok za krokem, protože přidávání nových mincí do hry je poměrně složité a vyžaduje čas a úsilí. To je vše, co jsme si pro vás dnes připravili, ale ještě více skvělých funkcí a aktualizací teprve přijde! Zůstaňte s námi, nezapomeňte utratit všechny RST a připravte se na nové dobrodružství v RetroBitu.

Překlad z oficiálního blogu RollerCoin.

Mohlo by vás zajímat:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat