Hraním RollerCoinu sice můžete vydělávat skutečné kryptoměny a už to stačí k tomu, aby vás hra bavila, ale existuje ještě jeden trik, jak vydělávat víc a v podstatě bezpracně. Je to affiliate.

Odměna za doporučení (affiliate)

Ten trik spočívá v tom, že RollerCoin má vlastní referral program, díky kterému si můžete vydělat další peníze ať už do hry a nebo do své peněženky. Jediné, co potřebujete udělat je to, že hru doporučíte svým kamarádům a známým a začnete tak získávat podíl z jejich výher a útrat.

25 % ze zisku pro vás

Dostanete 25 % toho, co vámi doporučený hráč ve hře vyhraje (vytěží). A dostanete to v té měně, kterou zrovna těží. Takže pokud bude například vámi doporučený kamarád úspěšný hráč a pro zjednodušení výpočtu předpokládejme, že vytěží třeba 1 bitcoin. Naskočí na vašem účtu 0,25 bitcoinu. Když natěží něco realističtějšího, než celý bitcoin, třeba 10 RLT, dostanete 2,5 RLT vy.

15 % z nákupů ve hře

Další 15% affiliate provizi můžete získat za to, když vámi doporučený hráč koupí ve hře nějaké předměty (nevztahuje se to na tržiště). Pokud si tedy hráč koupí například miner z nabídky provozovatele hry v oficiálním e-shopu ve hře za 10 RLT, obdržíte 1,5 RLT.

Instantní výplata a podrobné affiliate statistiky

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat

Provize z affiliate systému dostáváte vyplacené automaticky každý den na váš účet ve hře a vždy v té měně, ve které nárok vznikl. Pokud tedy doporučíte více hráčů, začnou se vám objevovat provize prakticky ve všech dostupných kryptoměnách podle toho, jak budou jednotliví hráči volit, co zrovna těží.

Provize se počítá následující den po dni, kdy vámi doporučený uživatel nákup provedl. Každý den dostanete vyplacenou provizi za činnost provedenou v předchozí den. Peníze budou převedeny na váš herní zůstatek a můžete se rozhodnout, zda si je vyberete, nebo je utratíte za minery, součástky nebo další bonusy.

Jak se vám v doporučování hráčů daří uvidíte v podrobných statistikách, kde najdete kolik hráčů jste doporučili a kolik vám který den vydělali a v jaké měně.

Speciální odkaz na hru, který vám zajistí připisování odměn z doporučených hráčů najdete po registraci ve svém profilu.

Affiliate program

 

Mohlo by vás zajímat:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat