Ve hře RollerCoin potřebujete každý den dobít energii pro své minery. Jaká je nejjednodušší cesta, jak získat baterie pro dobytí?

Jak jistě víte, potřebujete pro provoz své RollerCoin těžební farmy elektřinu. Tu musíte dobíjet každých 24 hodin pomocí baterie, kterou můžete získat různými způsoby, které jsou různě složité a vyžadují váš čas, nebo peníze (RLT a RST). Tady je návod, jak získáte jednu baterii každý den nejednodušeji.

Jednu baterii můžete získat každý den splněním úkolu v sekci Task Wall. V tomto článku si ukážeme, jak ji získáte zhruba za 2-3 minuty času. Rychlejší a jednodušší získání baterie neexistuje.

Návod na získání baterie RollerCoin

Jděte na Task Wall, tam vyberte, že chcete plnit úkol na Time Wall a zvětšte si nabídku na celou stránku:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat

Dobytí baterie snadno

Udělejte si na stránce Time Wall registraci, tj. zadejte e-mail a zvolte si heslo, případně se přihlašte přes nabízené sociální sítě. Pak už uvidíte nabídku úkolů. Vyberte z nabídky vlevo Clicks a pak už jen klikejte u jednotlivých nabídek na View – po kliku se vám otevře v novém okně partnerský web, na který musíte chvilku koukat. U nabídky vidíte i to, kolik dostanete za shlédnutí bodů a jak dlouho na cílovou stránku musíte koukat. Na screenshotu níže je nabídka za 14 bodů a musíte na stránku koukat 5 vteřin. Na cílové stránce nemusíte nic dělat, klidně ji po 5 vteřinách zavřete.

TimeWall

Jakmile uvidíte nahoře v Appproved více jak 100 bodů, klikněte vlevo v menu na Withdraw a potvrďte, že chcete vybrat RLT do RollerCoinu.

Výběr RLT

Hotovo, splnili jste úkol a teď už se jen stačí vrátit do RollerCoinu a vybrat baterku jako odměnu:

Vyzvedněte si baterii

Baterie můžete samozřejmě získávat i nákupem za RST nebo RLT. Pokud ale dokážete každý den získat baterii tímto jednoduchým způsobem, je pak nejlepší volbou kupovat baterie za RST a následně je prodávat na tržišti za RLT a za ty zase nakupovat minery a těžit kryptoměny.

(ne)dělejte průzkumy

Druhou zajímavou možností jsou různé průzkumy. Ale pozor, cílem není je vyplňovat dlouhé minuty 🙂 Pokud vám přímo RollerCoin nabídne průzkum jako Featured Task, podívejte se na to, kolik vám nabízí jako odměnu. Pokud je to méně než 0,5 RLT, nemá smysl se s průzkumem mořit. Pokud je to více jak 0,5 RLT, dostanete po splnění další 1 RLT za denní úkol, takže se to vyplatí. Častěji dostanete ale nabídku na méně než 0,5 RLT a pak je vhodné použít tento trik:

Přihlaste se do průzkumu, ale snaže se zadávat takové údaje o sobě, aby vás do průzkumu nevzali. Říkejte, že máte základní vzdělání, že váš plat je na hranici minimální mzdy, že žijete sám(a) a podobně. Po pár otázkách vám průzkum napíše, že vás nechce, ale jako odměnu vám dá zlomeček RLT. O ten ale tolik nejde – fígl je v tom, že i zlomečkem RLT jste splnili denní úkol a dostanete baterii.

Nabídka anket

Mohlo by vás zajímat:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat