Lootbox, doslova bedna s kořistí, je oblíbenou součástí mnoha online her a RollerCoin není výjimkou. Podívejme se, jaké bedny jsou ve hře k dispozici a zda se vyplatí.

Lootbox za RST

Za RollerCoin Season Tokeny můžete kupovat bedny v Season store a najdete tam dva druhy lootboxů:

Bedna se součástkami pro stavbu minerů

Jak bylo řečeno, najdete je v Season storu a doporučuji otevřít alespoň tři denně – splníte tím denní úkol a dostanete další RST jako odměnu. Bedny obsahují větráky, motherboardy a kabeláž. Každá bedna stojí 40 RST a nejdete v ní 175, 225, 300, nebo 600 součástek. Nejčastěji samozřejmě najdete jen 175 kousků, ale opravdu padají i šestistovkové bedny.

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat

Bedny se součástkami

Bedna s minery

Za RST může koupit ale i lootbox, který skrývá náhodný miner. Můžete tak získat miner úplně na houby, který nemá skoro žádnou hodnotu, ale i nadupaný super stroj s výkonem 825 TH/s. Který získáte s větší pravděpodobností je asi jasné. Kupovat tyto bedny nemá moc smysl, ty se součástkami jsou jistější byznys.

Lootbox minery

Lootbox za RLT

Za bedny můžete utrácet i hlavní herní měnu RLT. Bedny najdete ve storu pro odkazem Lootboxes a opět máte na výběr dva druhy.

Bedny s RLT

Můžete si koupit lootbox za 5, 10, nebo 25 RLT,  který obsahuje různé množství RLT. Pokud máte štěstí, dostanete více RLT než bedna stála, pokud budete mít smůlu, dostanete méně. Například bedna za 5 RLT obsahuje výhry od 1 od 1000 RLT.

Bedny s minery

I za RLT si můžete koupit bedny, které obsahují náhodný miner. Stejně jako u beden za RST můžete získat miner, který je úplně na houby i miner, který vás ve hře vystřelí o několik levelů výše. Opět je vyšší pravděpodobnost, že získáte miner na houby – je to gamble.

Lootbox není jen o výhře

Bedny s RLT se vyplatí otvírat i když na nich proděláváte. Proč?

  1. splníte si tím denní/týdenní úkol
  2. splníte si tím úkol do passu
  3. za každé utracené RLT dostáváte body do minieventu

Mohlo by vás zajímat:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat