Překlad z oficiálního blogu RollerCoin.

Nová sezóna už začala, což znamená, že se chystají i nové funkce, které na vás v nejbližší době čekají a my si dnes o některých z nich povíme a vezmeme si k tomu poznámky od vývojářského týmu, který na přidání těchto funkcí do hry pracuje.

Týdenní velká soutěž

První skvělá aktualizace se týká přímo Nástěnky úkolů (Task Wall). Avizovali jsme ji již dříve a nyní konečně vychází. V sekci žebříček se objeví záložky Týdenní soutěž a Velká soutěž. Již brzy budete mít možnost zúčastnit se dvou turnajů najednou. Což znamená, že body za splněné úkoly půjdou jak do Týdenní soutěže, tak do Velké soutěže.

Funguje to celkem jednoduše. Všichni účastníci, kteří v době trvání soutěže splní alespoň jeden úkol, se automaticky zapojí do Týdenní i Velké soutěže. Za splnění úkolů na Nástěnce úkolů se vám kromě RLT přičítají také body (v poměru 1 RLT = 1000 bodů)

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat

V žebříčku Velké soutěže bude 100 míst s výherním fondem 30 000 RLT a v žebříčku Týdenní soutěže bude 200 míst s výherním fondem 5 000 RLT.

Po spuštění aktualizovaného žebříčku budou termíny následující:

 • každých 7 dní, počínaje úterý 00:00 UTC pro Týdenní soutěž
 • každých 28 dní (4 týdny), počínaje středou 00:00 UTC pro Velkou soutěž
 • na konci časového limitu se počítadla vynulují a hráči budou odměněni podle umístění v žebříčku.

Všimněte si, že Týdenní a Velká soutěž jsou aktivní současně a vzájemně se neruší. To znamená, že za splnění úkolů půjdou body do obou žebříčků najednou.

Vklad TRX

Dalším novinkou, která stojí za zmínku, je dlouho očekávaný vklad TRX mincí.

Zaznamenali jsme mnoho žádostí od hráčů o TRX depozit, takže je na cestě. Přidání nové mince do hry je dlouhý a složitý proces zahrnující spoustu úsilí a zavedení TRX mince se ukázalo být obtížnější, než jsme očekávali, a to kvůli jejímu vlastnímu blockchainu. Proto tento proces provádíme krok za krokem, počínaje vklady. Brzy vydáme oznámení, aby si všichni fanoušci TRX mohli v prvních 3 dnech koupit RLT s 35% slevou.

Systém vazeb

Nový systém označování předmětů určuje možnost obchodovat s předmětem na tržišti v závislosti na akcích provedených na předmětu. Tento systém vám pomůže vytvářet ve vašich místnostech skutečně unikátní sbírky minerů, které nechcete prodat jiným hráčům.

Nové štítky pro minery budou:

 • lze prodávat – miner nemá žádná omezení pro prodej na tržišti ani pro celkové využití
 • nelze prodat – miner nelze prodat na tržišti. Lze ho používat pouze uvnitř účtu

Slučování minerů bude probíhat různě s různými označeními:

 • lze prodat – žádné omezení pro slučování a prodej. Po sloučení dostane těžař štítek „Lze prodat“.
 • nelze prodat – můžete sloučit bez omezení a sloučený těžař dostane štítek „Nelze prodat“ a také jej nelze prodat na tržišti.

PWA

Pokud vás zajímá, co znamená zkratka PWA, Hamster vám to rád objasní. PWA je progresivní webová aplikace, která vizuálně a funkčně přemění webovou stránku na aplikaci (mobilní aplikaci v prohlížeči).

Hádáte správně! Brzy se budete moci přihlásit do RollerCoinu jako do samostatné aplikace, nikoliv jako do jedné z webových stránek, a využívat Push notifikace.

Objeví se jasné oznámení, že si můžete nainstalovat PWA a získat odměnu 1 RLT. Kliknutím na banner se otevřou pokyny k instalaci. Návod (stejně jako způsob instalace) závisí na zařízení.

Podporována jsou tato zařízení

 • iOS – pouze přes Safari (neplatí pro iPad)
 • zařízení s Androidem – umožňuje instalaci automatického skriptu, který od vás nevyžaduje žádné další akce

Odměnu můžete získat pouze jednou na jeden účet. To znamená, že pokud nainstalujete PWA na Android a iPhone, obdržíte odměnu pouze za první záznam. Používání RollerCoin prostřednictvím PWA je mnohem pohodlnější než pouhé používání prohlížeče. Nezapomeňte také, že PWA je jediná forma aplikace RollerCoin a všechny ostatní v obchodech jsou falešné.

Redesign sekce Můj výkon

Další zastávkou je redesign sekce Můj výkon. Brzy do vašeho profilu přibude trochu pokročilejší rozhraní, které vám umožní podrobněji sledovat informace o zdrojích vaší těžební síly.

Ve statistikách vašeho profilu se zobrazí následující informace

 • minery – hrubý těžební výkon minerů nastavených ve vaší místnosti
 • bonusový výkon – dodatečný těžební výkon ze sbírky Bonus. Zahrnuje bonus NFT pro avatara NFT
 • bonus za stojany (racky) – dodatečná těžební síla z minerů ve speciálních stojanech
 • hry – hrubá dočasná těžební síla z vítězných her
 • hry – dočasná těžební síla jako odměna z událostí a dropů z her
 • penalizace – těžební výkon po ztrátě elektrické energie (baterek)
 • celkem – zahrnuje všechny příslušné bonusy a postihy z výše uvedených položek. Je to vaše celková aktuální těžební síla.

Toto je však jen malá část globálního procesu redesignu RollerCoinu. Další novinky se chystají.

Mohlo by vás zajímat:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat