Online hry na mobil? RollerCoin! Je to online hra na mobil, která vás naučí těžit kryptoměny a ještě vám za to zaplatí!

Online hry na mobil? RollerCoin

Hledáte zábavnou a zároveň poučnou online hru na mobil, která vás naučí něco nového o kryptoměnách? Pak byste měli vyzkoušet hru RollerCoin. Tato hra je simulátorem těžby kryptoměn, který vám umožní získat reálné kryptoměny za hraní.

O čem je RollerCoin?

V RollerCoinu si budujete vlastní těžební farmu, na které budete těžit kryptoměny. K tomu budete potřebovat těžební stroje, které si můžete získat za plnění různých úkolů a nebo si je koupit za herní měnu RLT. Těžební výkon vašich strojů, a tím pádem to, kolik kryptoměn vyděláte, bude záviset na jejich typu a úrovni vylepšení.

Jak se RollerCoin hraje?

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat

Hra je rozdělena do několika základních částí:

  • Těžba: Těžíte kryptoměny za pomocí svých těžebních strojů
  • Herní režimy: Zahrajte si zábavná minihry, ve kterých můžete získat těžební sílu.
  • Tržiště: Kupujte a prodávejte herní předměty, včetně těžebních strojů.

Jak funguje RollerCoin na mobilu?

Hra je k dispozici pro systémy iOS i Android. Mobilní verze je prakticky totožná s webovou verzí. Na mobilu můžete hrát všechny herní režimy, nakupovat a prodávat herní předměty a také vybírat své výdělky.

RollerCoin jako příležitost k výdělku

RollerCoin je hra typu Play-to-Earn, což znamená, že můžete získat reálné kryptoměny za hraní (Bitcoin, Ethereum, Litecoin atd.). Výdělky jsou sice relativně malé, ale při pravidelném hraní můžete nashromáždit zajímavou částku a tu si můžete bez problémů vybrat do své peněženky mimo hru.

Online hry na mobil – závěr

RollerCoin je zábavná a poučná online hra na mobil, která vám umožní získat reálné kryptoměny za její hraní. Pokud vás zajímají kryptoměny, určitě byste si tuto hru měli vyzkoušet. A nejlepší je, že přes toto tlačítko dostanete 1000 satoshi (0,00001 bitcoinu) jako startovací bonus.

Začít hrát s bonusem 1000 sat

Mohlo by vás zajímat:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat