Jaké jsou nejhranější online hry v roce 2023? Online hry jsou stále populárnější a jejich obliba se rok od roku zvyšuje. Existuje mnoho různých druhů online her, od jednoduchých akčních her až po komplexní MMORPG. Některé nejhranější online hry v roce 2023 jsou:

  • Fortnite je battle royale hra, ve které se až 100 hráčů utká v boji na život a na smrt. Hra je známá svou rychlou akcí a pestrou škálou herních módů.
  • Minecraft je sandboxová hra, ve které si hráči mohou vytvářet vlastní světy a stavby. Hra je známá svou kreativitou a nekonečnými možnostmi.
  • League of Legends je MOBA hra, ve které se dva týmy o pět hráčů utká v soubojích na mapě. Hra je známá svou dynamikou a strategií.
  • Call of Duty: Warzone je battle royale hra, která je součástí série Call of Duty. Hra je známá svou realistickou grafikou a intenzivní akcí.
  • World of Warcraft je MMORPG hra, která se odehrává ve fantasy světě Azeroth. Hra je známá svým rozsáhlým světem a bohatým příběhem.

Nejhranější online hry – RollerCoin

Jedna z nejnovějších a nejrychleji rostoucích online her je RollerCoin. Jedná se o hru typu click-to-earn, ve které hráči mohou získávat kryptoměny za hraní miniher a budování vlastní těžební farmy na kryptoměny. Hra se dá hrát v počítači i mobilu a není třeba ji instalovat. Stačí se zdarma zaregistrovat.

Ve hře RollerCoin si hráči budují těžební farmu tím, že nakupují a prodávají těžební stroje – minery. Peníze získávají právě hraním miniher a nebo plněním různých denní a týdenních úkolů. Hra není nijak složitá, vyžaduje jen strategické přemýšlení. Do hry není třeba vkládat reálné peníze, lze ji hrát i v režimu free to play. Získané kryptoměny lze poté naopak vyměnit za skutečné peníze nebo použít k nákupu dalších herních předmětů.

Nehranější online hry? RollerCoin

RollerCoin je zábavná a snadno přístupná hra, která nabízí hráčům možnost vydělat si kryptoměny a ty si následně vybrat do vlastní peněženky. Hra je oblíbená zejména mezi mladými hráči, kteří se zajímají o kryptoměny.

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat

Začít hrát s bonusem 1000 sat

Kromě výše uvedených jsou populární i další online hry: Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive, FIFA 23, Grand Theft Auto Online, Roblox, Among Us, Among Us, Genshin Impact, Apex Legends.

Mohlo by vás zajímat:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat