Když chcete hrát online hry za peníze, máte několik možností:

  • můžete zkoušet „googlit“ různé variace na toto téma, jako např. hry online za reálne peníze, hry online za peníze, jak hrát online hry a vydělat peníze a podobně. Nevýhodou je, že dostanete mraky podvodných stránek, na kterých v lepším případě žádné peníze nevyděláte a v tom horším ještě o peníze přijdete, když vás provozovatel přesvědčí, že mu musíte nejprve nějaké peníze poslat.
  • můžete zamířit na stránky sázkových společností, které mohutně inzerují své skvělé hry a které mají jediný cíl – obrat vás o peníze
  • nebo budete hrát osvědčené a vyzkoušené online hry, kde opravdu vyděláváte peníze

Hrajte online hry za peníze, třeba ověřenou hru RollerCoin

RollerCoin existuje mnoho let a patří k tomu nejlepšímu v oboru „online hry za peníze“. Co je cílem této hry? Ve hře si budujete vlastní těžební farmu na těžbu kryptoměn. Musíte přemýšlet strategicky a postupně budovat farmu tak, abyste měli co největší výkon a těžili co nejvíce kryptoměn. Těžit ve hře můžete nejznámější kryptoměnu Bitcoin, ale i některé další. Vytěžené bitcoiny si můžete doopravdy vybrat do své peněženky a buď si je nechat, nebo je v libovolné směnárně vyměnit za české koruny a ty utratit.

Kolik si můžete online hraním vydělat?

Záleží na tom, jak moc budete hře věnovat času, zda budete hrát takzvaně „free to play“, což znamená, že do hry nedáte žádné vlastní peníze a nebo do začátku nějakou korunu vložíte, abyste svůj růst urychlili. Hra se dá bez problémů hrát v režimu free to play, takže žádné své peníze nepotřebujete a hra tak odpovídá potřebě lidí, kteří často hledají na Googlu „online hry za peníze bez vkladu“.

V režimu free to play se dostanete spíš na desetikoruny měsíčně, pokud chcete vydělávat více, budete muset asi pro začátek vložit něco ze svého – už nižší stokoruny vám pomůžou získat vyšší výkon a více peněz. A co je skvělé, do začátku dostanete od provozovatele 1 000 satoshi, tj. 0,00001 bitcoinu.

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat

Začít hrát s bonusem 1000 sat

Existují lidé i z Česka, kteří jsou schopni hraním bez problémů vydělávat 5 000 až 10 000 korun měsíčně. A ti úplně nejlepší hráči si přijdou podle veřejné tabulky výkonu jejich farem klidně na více než 50 000 korun měsíčně. Ale samozřejmě hru hrají už nějaký ten rok a věnují se ji na skoro profi úrovni. Na druhou stranu v TOP 20 najdete hráče, který hraje teprve 5 měsíců.

Online hry za peníze - RollerCoin

Zaujal vás RollerCoin? Není nic snažšího, než si hru zdarma zkusit. Nic vás to nestojí a ještě dostanete zmíněných 0,00001 BTC do začátku.

Není to podvod?

Všechno se může v čase ukázat jako podvod, ale RollerCoin se hraje od roku 2017 a nikdy s ním nebyl žádný problém. Tým hru neustále vylepšuje a přidává nové funkce, aby hra byla stále zábavná a nebylo to jen tupé klikání, jak je to často u webů, které vám Google nebo Seznam servíruje na dotazy okolo vydělávání peněz hraním her.

Začít hrát s bonusem 1000 sat

 

Mohlo by vás zajímat:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat