Ethereum zdarma

Těžba Etherea zdarma bez špičkového počítače, těžařů, baterií nebo dokonce těžby v cloudu. Ale lze získat ethereum zdarma?

Žádné investice

Žádné investice, žádné riziko, že vás někdo podvede a musíte svěříte své peníze cloudovým těžebním službám, ŽÁDNÝ GAMBLING, jen Ethereum ZDARMA a zároveň zábava s online hrou. Zní to příliš dobře na to, aby to byla pravda, co říkáte? To znamená, že to ve hře RollerCoin dělají dobře!

Ethereum zdarma na gauči

Hry zdarma na ethereu, toje to, co teď frčí. Zkuste na internetu vyhledat „hry zdarma na ethereu“ a pravděpodobně dostanete odkazy na krypto kasino. Stiskněte spin a prohrajte poslední v krvi vydřené ETH za mizivou šanci, že něco dostanete zpět. Tomu se říká gambling. Zapomeňte na to!

RollerCoin je simulátor těžby, ve kterém hrajete arkádové hry, abyste generovali energii a zlepšovali své těžební centrum v krásném pixelartovém stylu. Budujte své těžební impérium, soupeřte s přáteli a razte si cestu na vrchol, to je gaming. A co je na tom nejlepší? Získané ETH si můžete bez problémů vybrat do své vlastní peněženky, není to podvod.

Dalším typem bezplatných těžebních stránek eth – je eth faucet. Tahle věc je otravná. Pokud tomu nevěříte, zkuste si to na vlastní kůži, na internetu jich je spousta. Zkrátka – sledujete tisíce reklam, klikáte na odkazy a registrujete se na webech, které už nikdy nepoužijete. Strávíte hodiny a hodiny svého života děláním věcí, které vás nebaví, výměnou za miniaturní kousek slíbeného etherea zdarma.

Ethereum zdarma

Je čas na změnu

RollerCoin je jediná hra svého druhu, ve které generujete skutečné Ethereum (ETH) a taky bitcoin, litecoin, doge a další kryptoměny a přitom se bavíte a budujete vlastní datové centrum! A skvělé je na ní hlavně to, že nemusíte nic instalovat. Hraje se v prohlížeči a optimalizovaná je i pro mobily, takže hrát můžete kdykoliv s kdekoliv. A to nejlepší nakonec – do začátku dostanete zdarma 0,00001 bitcoinu.

Začít hrát s bonusem 1000 sat