Bitcoin zdarma

Hrajte hry a vydělávejte bitcoiny ZDARMA. Může to fungovat? Získáte opravdu bitcoin zdarma? Pojďme se podívat, jak na bitcoin zdarma a ještě se dobře pobavit u hry.

Získávejte zdarma bitcoiny a zároveň se bavte hrou, kde budujete svoji vlastní těžební farmu bitcoinů.  Bavte se hraním klasických 8bitových arkádových her a vydělávejte reálné kryptoměny, které si můžete vybrat do libovolné vlastní peněženky.

Bitcoin zdarma ve hře RollerCoin

Standardní těžba bitcoinů vyžaduje obrovské investice a jako laik nemáte šanci bitcoin těžit. Existuje i cloudová těžba bitcoinu, ale většina všech webových stránek pro těžbu v cloudu vám naslibuje hory doly a pak se ukáže, že je to podvod.

Chcete těžit bitcoiny zdarma bez investic? RollerCoin je simulátor těžby bitcoinů a umožňuje vám získat zdarma satoshi (nejmenší jednotka bitcoinu, něco jako haléře) online bez jakékoli počáteční investice! Bitcoiny se generují hraním dostatečného počtu her, kterým si budujete těžební sílu. Jedná se o skutečně bezplatnou těžbu bitcoinů a když nechcete, nemusíte investovat ani korunu! Své bitcoiny si můžete vybrat do své peněženky nebo je reinvestovat do virtuálních strojů pro těžbu a mít tak ještě větší těžební sílu a větší příjem!

RollerCoin - bitcoin zdarma

Na rozdíl od jakéhokoli bitcoinového „faucetu“ nemusíte na nic klikat a plnit nesmyslné úkoly. Stačí jen hrát zábavnou hru. Stačí jen experimentovat se svým zbrusu novým těžebním centrem a hrát co nejvíce her, abyste získali vysněný bitcoin zdarma.

Neztrácejte čas navštěvováním tisíců webových stránek, sledováním miliard reklam, jak to dělají uživatelé faucetů – hrajte zábavné hry a vybírejte skutečné bitcoiny – hrajte simulátor těžby bitcoinů zdarma.

RollerCoin je propracovaná online strategická hra, která vás nenutí dělat nesmysly nebo investovat vlastní peníze. Když nechcete za hru platit, nemusíte a i tak se dá slušně hrát. Samozřejmě bude váš postup pomalejší, ale i hraním zdarma se dá bitcoin vydělávat. Navíc je hra perfektně optimalizovaná i pro mobily, takže můžete hrát kdykoliv a kdekoliv.

A to nejlepší nakonec – jenom za registraci dostanete do začátku 1000 satoshi. Takže máte bitcoiny úplně zdarma a za nic.

Začít hrát s bonusem 1000 sat