Ember je aplikace do mobilu, která vám každý den dá zdarma bitcoin, resp. jeho malinkatou částečku – satoshi.

Ember je krypto peněženka a aplikace pro nákup kryptoměn. Tahle její funkčnost vás ale nemusí pro začátek zajímat. Vy chcete získat bitcoin zdarma. A i to Ember umí.

Ember – bitcoin zdarma

V aplikaci můžete jednoduše získávat satoshi, což si můžete představit jako „haléře“ bitcoinu. Každý bitcoin je dělitelný na 100 milionů satoshi. Abyste začali satoshi získávat stačí jen v aplikaci kliknout na tlačítko Start Earning Bitcoin a 24 hodin vám „kapou“ satoshi na váš účet.

Plněním různých úkolů v aplikaci můžete získávat další satoshi. Nejjednodušší úkol je přihlásit se do soutěže, kde tipujete, které tři kryptoměny nejvíce vyrostou v následujícím období. Doporučuji nad tím moc nešpekulovat a prostě naklikat tři náhodné. Touhle metodou se umisťuji zhruba v každém druhém turnaji a inkasuji odměnu v satoshi.

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat

Ember

V mobilu si určitě zapněte notifikace, abyste zbytečně nepřicházeli o kapající bitcoiny, protože tlačítko Start Earning Bitcoin musíte stisknout po čase znovu. Kolik času zbývá do vypnutí vidíte v místě tlačítka a jakmile k vypnutí dojde, přijde vám právě zmíněná notifikace. Navíc když hrajete každý den, získáváte další odměnu v podobě násobků kapajících satoshi. Čím déle hrajte, tím více satoshi každý den dostáváte.

Ember je dostupný jak pro telefony od Applu, tak pro zařízení s Androidem a je velmi jednoduchý na používání, takže se brzy zorientujete v tom, co je nejlepší dělat, abyste maximalizovali přísun satoshi.

Mějte ale na paměti, že na tom nijak zásadně nezbohatnete, ale zase to stojí minimum času a naučíte se, jak bitcoin funguje a k čemu je dobrý. A navíc nikdy nevíte, jestli dnes získané satoshi nebudou mít za deset let astronomickou cenu. Tak hurá do toho a nezapomeňte při registraci zadat Referral Code: MNGIP3LKQF6 – dostanete hned do začátku více satoshi!

Chci zkusit Ember

Mohlo by vás zajímat:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat