Ezzy game je hra, která se snaží lidi rozpohybovat a odměňuje vás za to, že chodíte nebo běháte. Za deset minut chůze můžete získat i několik dolarů.

Jak funguje Ezzy game

Ezzy game spojuje hraní her a realitu – plníte reálné úkoly a hra vás odměňuje. V případě Ezzy game získáváte odměny za to, že se hýbete, konkrétně že chodíte nebo běháte. Zní to až moc dobře, než aby to byla pravda? Ano, zní to dost šíleně, ale opravdu to zatím funguje.

Princip hraní je jednoduchý a stačí vám k němu registrace do hry, chytrý telefon s připojením k internetu a GPS a aplikací Ezzy game. Hra vás odměňuje za to, že každý den deset minut chodíte. Není to ale až takhle jednoduché – abyste mohli získat odměnu, musíte chodit ve speciálních teniskách. Naštěstí jen virtuálních, nemusíte se přezouvat :). A tyto virtuální tenisky si musíte ve hře nejprve koupit. Jedny ale dostanete pro otestování zdarma, abyste si hru vyzkoušeli. I tyto tenisky zdarma vás odměňují.

Vtip je v tom, že si koupíte tenisky za nějakou cenu a každý den, kdy v nich chodíte, dostanete nějaké peníze zpět. A tenisky vám vydrží stejně jako v realitě jen omezený počet dní. Celé kouzlo hry Ezzy game spočívá v tom, že tenisky koupíte například za 20 dolarů a každý den dostane za chození 2,1 dolaru. Tenisky vydrží deset dní, takže po jejich uplynutí máte na účtu 21 dolarů (v herním tokenu Gezy) – vydělali jste chozením jeden dolar. Dražší tenisky vydrží více dní a vydělávají více, takže ty, které stojí třeba 800 dolarů, vydělávají každý den 82 dolarů. Takže po deseti dnech máte 820 dolarů a vydělali jste 20 dolarů (skoro 500 Kč) jen tím, že jste každý den 10 minut chodili.

Token Gezy

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat

Stejně jako spousty jiných her, funguje Ezzy game díky kryptoměnám a vlastním tokenu (vlastních penězích), které ale můžete bez problémů vyměnit přímo v aplikaci za stablecoin USDT a ten už vyměníte na libovolné burze třeba za koruny nebo za bitcoin. Kurz Gezy by měl být poměrně stabilní, byť ani on se nevyhne výkyvům. Sledovat jeho cenu může třeba na serveru Coingeco. Protože s jeho cenou se může stát cokoliv, doporučuji nenechávat si ho a okamžitě po získání odměny ho vyměnit za USDT, viz dále.

Jak koupit první tenisky

Nabídka tenisek ve hře se často mění, ale dá se říct, že ty nejlevnější jdou vždy koupit za cenu okolo 20 dolarů (necelých 500 Kč). Tenisky se kupují za již zmíněnou kryptoměnu Gezy a nejjednodušší cesta k jejímu získání je ta, že si do Ezzy game pošlete měnu USDT, což je tzv. stablecoin, tj. kryptoměna která si stále drží cenu 1:1 k dolaru. Pokud tedy chce koupit boty Gezy odpovídající sumě 20 dolarů, pošlete si do hry 20 USDT (raději o něco více, kdyby se změnil kurz Gezy vůči USDT). A dále potřebujete mít na účtu hry i nějaké drobné v kryptoměně BNB na poplatky za směnu na Gezy. Bohatě stačí 0,05 BNB, což je asi 10 dolarů (220 Kč) a vystačí vám na spousty nákupů.

Kde vzít USDT a BNB

Protože BNB je token kryptoměnové burzy Binance, je nejjednodušší a nejlogičtější udělat si registraci právě na Bince a tam koupit BNB i USDT. České koruny nebo eura dostanete na Binance nejjednodušeji kartou. Je to sice trochu dražší, ale u jednorázového nákupu to nemá smysl řešit a vyplatí se použít nejjednodušší cestu.

Jakmile si na Binance směníte peníze na USDT a BNB, odešlete si oboje do Ezzy game – v aplikaci v mobilu klikněte na ikonku Gezy vpravo nahoře a pak na tlačítko Deposit. Aplikace vám ukáže adresu, na kterou máte USDT i BNB poslat. Na Binance použijte tlačítko Withdraw a adresu z Ezzy tam zkopíruje a dobře zkontrolujte, že je zkopírovaná správně. A pozor, důležité je vždy vybrat, že krypto posíláte po síti BNB smart chain (BEOP 20). Jednak jsou na ni miniaturní poplatky, ale hlavně kdybyste to poslali po jiné síti, tak o peníze přijdete! Aplikace vás na to důrazně upozorňuje, tak tomu věnujte pozornost.

Po odeslání prostředků z Binance se vám během pár minut objeví USDT v Ezzy game. Pak už jen stačí kliknout na tlačítko Swap, vyměnit USDT za Gezy a můžete kupovat své první tenisky.

Vytáhněte ze hry svůj vklad

Přiznejme si otevřeně, že jakákoliv investice, která vám vyplácí 1 % denně, je hodně, ale opravdu hodně riziková. A to, že hra mnoho měsíců funguje a odměny vyplácí, neznamená, že se to celé zítra nezhroutí nebo že to je od začátku promyšlený podvod. Proto ze hry co nejrychleji vytáhněte peníze, které jste do ní vložili a pak hrajte již jen s tím, co jste vyhráli ve hře a vlastně nejde o vaše peníze. A také si pravidelně vytahujte zisky.

Příklad zisků z Ezzy game a jejich vytažení:

Aby se to dobře počítalo, tak kalkulujme s teniskami za 100 dolarů. Pokud by každý den vracely Gezy za 11,5 dolaru, tak za deset dní chození máte na účtu Gezy za 115 dolarů. Po deseti dnech si musíte koupit nové tenisky za 100 dolarů, ale 15 dolarů vám leží na účtu. Během měsíce takto otočíte tenisky 3x, takže byste měli mít navíc 45 dolarů. Za dva a kousek měsíce máte vyděláno 100 dolarů, které si vyberete a už ve hře nemůžete prohrát – kupujete tenisky za Gezy, které jste vyhráli v předešlých měsících.

Tenisek můžete vlastnit i více, ale taky musíte více chodit. Pokud budete mít troje, musíte chodit půl hodiny (3×10 minut). Samozřejmě se vám ale násobí i odměny. Hra je tak ideální pro lidi, kteří hodně chodí, třeba pro pošťáka s velkým okrskem. Ten si může chozením vydělat možná víc, než je plat pošťáka 🙂

Peníze ze hry vytáhnete opačným postupem, než jste je tam poslali – nejprve pomocí tlačítka Swap vyměníte Gezy za USDT a ty následně pošlete pomocí tlačítka Withdraw kam budete chtít. Můžete si je poslat zpět na Binance, na jakoukoliv jinou směnárnu nebo do své peněženky. Pokud budete chtít přeměnit USDT na české koruny, doporučuji použít české směnárny jako jsou například Anycoin nebo Coinmate. Na nich směníte USDT bez prolémů na Kč a ty si pak necháte poslat na účet.

TIP: Pokud si založíte účet na Coinmate a koupíte krypto za 1 000 Kč, dostanete 500 Kč zpět. Můžete tak použít Coinmate k nákupu USDT a jejich poslání do hry. Budete ale stále potřebovat i Binance na nákup BNB.

Je Ezzy game podvod a ponzi schéma?

Těžko říct. Samozřejmě, že na první pohled to vypadá jako perpetum mobile na peníze a ponzi a není jasné, kde provozovatelé berou peníze na vyplácení štědrých odměn. Nicméně tím, že odměny vyplácí ve vlastním tokenu, je to podobné, jako kdyby vám dávali peníze, které si sami tisknou – zase tolik je to nepálí. Jednoho dne to ale celé může narazit. Ale třeba mají autoři hry v záloze nějaký geniální plán, jak model udržet dlouhodobě funkční. Nicméně já doporučuji vybírat ze hry USDT co to jde a rozhodně si v ní nenechávat žádné velké sumy. Dokud hra funguje, je to hezký přivýdělek. Pokud hra zítra zavře krám, nebude to nic překvapivého. Každý hraje na své riziko.

Vyzkoušet Ezzy game
při registraci uveďte kód: 2Y9r8Qn8U a možná dostanete něco navíc

A pokud nechcete běhat ve virtuálních teniskách, zkuste hru, o které je primárně tento web – RollerCoin.

Mohlo by vás zajímat:

Začni hrát Rollercoin a získej 1 000 satoishi do začátku ZDARMA
Začít hrát s bonusem 1 000 sat